خبرهای فناوری

سایت «ردیت» در ایران رفع فیلتر شد[ad_1]

وبسایت گجت نیوز – م. معصوم‌پور: ردیت رفع فیلتر شد. Reddit به عنوان یک وب‌گاه برای جمع‌آوری و به اشتراک گذاری اخبار گوناگون از چند سال پیش در ایران فیلتر شد و حالا به طور ناگهانی رفع فیلتر شده و تمام کاربران می‌توانند بدون مشکلی به آن دسترسی داشته باشند.

سایت «ردیت» در ایران رفع فیلتر شد

از ساعاتی پیش ردیت (Reddit) در ایران رفع فیلتر شده و کاربران ایرانی می‌توانند بدون هیچ مشکلی به آن دسترسی داشته باشند. سایت ردیت که از مدت‌ها پیش در ایران فیلتر شده بود، سرانجام پس از حدود سه سال باز شده و دسترسی کاربران در تمامی سرویس دهنده های اینترنت کشور شامل اینترنت خانگی ADSL و اینترنت تلفن همراه امکان‌پذیر شده است.
ردیت چیست؟

گفتنی است که Reddit یک وب‌گاه برای جمع‌آوری اخبار و یک جامعه بزرگ است که کاربران در آن می‌توانند در مورد هر موضوعی به بحث و تبادل نظر بپردازند و خبرها و لینک‌های گوناگون را به اشتراک بگذارند. کاربران با ثبت نام در این سایت قادر خواهند بود به پست‌های منتشر شده در Reddit رای بدهند و نظرات خود را بیان کنند. روزانه میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان از این انجمن بزرگ بازدید و به تبادل نظر می‌پردازند. ردیت برای همه افراد، چه کسانی که به دنیای بازی های کامپیوتری علاقه دارند و چه کسانی که اخبار ورزشی یا هر چیز دیگری را دنبال می‌کنند، بهترین مکان برای بحث و گفتگو است و رفع فیلتر Reddit می‌تواند خبر خوبی برای آن‌ها باشد.

مهم‌تر از همه این که کاربران ردیت یا به اصطلاح ردیتورها می‌توانند مطالب خود را با سایر کاربران اشتراک بگذارند. رای‌های مثبت و منفی که ردیتورها به مطالب مختلف می‌دهند، جایگاه آن پست را در سایت Reddit مشخص کرده و شانس دیده شدن آن را بیشتر یا کمتر می‌کند.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن