خبرهای فناوری

دوچرخه تاشدنی که هیچ وقت پنچر نمی شود[ad_1]

به همراه بردن دوچرخه در محیط های شلوغ و محدود شهری یکی از آرزوهای افرادی است که از دوچرخه سواری لذت می برند. تولید یک دوچرخه تاشو نیز این کار را راحت کرده است.

این دوچرخه که روم سیتیزن نام دارد، نه تنها به راحتی قابل تازدن است، بلکه همراه با یک ساک کوچک عرضه می شود تا بعد از بسته بندی بتوان آن را در داخل هواپیما یا قطار و غیره نیز قرار داد و به سادگی با خود به هر نقطه ای برد.

به گزارش نامه نیوز دوچرخه یادشده وزن زیادی هم ندارد و پس از بسته بندی به اندازه یک ساک مسافرتی عادی فضا اشغال می کند. این دوچرخه ۹.۵ کیلوگرمی را می توان در عرض چند ثانیه تا زد یا برای استفاده به حالت عادی بازگرداند.

یکی دیگر از مزایای این دوچرخه تایرهای فاقد هوای خاص آن موسوم به Airless Muffin است که باعث می شود افراد نگران پنچر شدن دوچرخه خود نباشند. زنجیر این دوچرخه هم به گونه ای طراحی شده که برای مدت طولانی قابل استفاده باشد و نیازی به استفاده از گریس برای چرب کردنش نباشد.

همراه با این چرخ یک برنامه تلفن همراه نیز عرضه می شود که به اشتراک گذاری ماجراجویی های صورت گرفته با استفاده از این دوچرخه و همین طور تبادل نظر با افرادی که در مسیرهای مختلف از آن استفاده می کنند را تسهیل می کند. قیمت این دوچرخه ۵۰۰ دلار است.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن