خبرهای فناوری

زمان احتمالی عرضه قسمت دوم «The Last of Us»[ad_1]

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: نسبتا زمان زیادی از عرضه‌ی بازی «آخرین ما» یا همان The Last of Us نگذشته، ولی این بازی به یکی از محبوب‌ترین و خاص‌ترین عناوین صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است. به همین دلیل است که رونمایی از قسمت دوم این بازی، سر و صدای زیادی به پا کرد.

 

 قسمت دوم The Last of Us ممکن است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود

 

انتظارات برای The Last of Us Part II بسیار زیاد است. نزدیک به یک سال است که از رونمایی رسمی از این دنباله می‌گذرد، ولی اطلاعاتی از زمان عرضه‌ی آن نداریم. با این حال، آهنگساز معروف این بازی به صورت مبهم از زمان عرضه‌ی The Last of Us Part II گفته است.

«گوستاوو سانتاولایا» (Gustavo Santaolalla)، آهنگساز بازی The Last of Us، در مصاحبه با یک شبکه‌ی آرژانتیتی، به این موضوع اشاره کرده است که ممکن است قسمت دوم بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه شود: «در سال ۲۰۱۹ تمام می‌شود. البته من زمان دقیق عرضه را نمی‌دانم، ولی پروژه‌ای این چنین معمولا ساختش حداقل دو سال طول می‌کشد. در حال حاضر یک سال است که روی آن کار می‌کنم و پس از اتمام کنسرت آخرم در ۲۸ اکتبر، دوباره به لس آنجلس برمی‌گردم تا روی بازی کار کنم.»

 

 قسمت دوم The Last of Us ممکن است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود

صحبت‌های سانتاولایا بدون شک نمی‌تواند سند مهمی برای تایید زمان عرضه‌ی The Last of Us Part II باشد؛ طوری که کاملا واضح است این آهنگساز معروف هم زمان عرضه‌ی بازی را تخمین می‌زند. با تمام این اوصاف، اینکه The Last of Us Part II در سال ۲۰۱۹ عرضه شود اصلا اتفاق عجیبی نیست. احتمالا در مراسم PlayStation Experience دو ماه آینده، اطلاعات و تریلری تازه از بازی می‌بینیم، سپس سونی در E3 سال ۲۰۱۸ تاریخ عرضه‌ی بازی که برای سال ۲۰۱۹ تنظیم شده را اعلام می‌کند.

با اینکه دوست داریم بازی زودتر از سال ۲۰۱۹ عرضه شود، ولی اگر استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ به این زمان برای پرداخت هر چه بیشتر بازی نیاز دارد، ترجیح می‌دهیم صبر کنیم.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن