خبرهای فناوری

رونمایی اپلیکیشن هوشمند ساز سرویس مدارس[ad_1]

برنامه کاربردی و فوق العاده قابل در گوشی های هوشمند برای استفاده ه پدر و مادر هایی که بچه مدرسه ای دارند رونمایی و عرضه شد.با تیکو، خانواده ها دیگر نگران بچه ها نباشند.


به گزارش شفاف، به دلیل اتفاقات ناگوار و اخباری که در رسانه ها درباره کودکان منتشر می شود، همواره رفت و آمد کودکان به مدرسه یکی از دغدغه های مهم و چالشی خانواده ها بوده و هست به همین دلیل عده ای تصمیم گرفتند تا نسبت به رفع این دغدغه اقدام کنند.

به گزارش نرم افزار تیکو، نرم افزاری همانند نرم افزارهای خدمات خودرویی است که با آن خانواده ها می توانند از محل دقیق سرویس مدرسه، زمان رسیدن سرویس به منزل، زمان رسیدن سرویس به مدرسه مطلع شوند و یا  اقدام به ارسال و دریافت پیغام با راننده سرویس کنند.

از سوی دیگر مدارس نیز می توانند از محل دقیق سرویس مدارس و دانش آموزان و همچنین نحوه سرویس دهی سرویس مدرسه مطلع شوند و راننده ها نیز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا از محل دانش آموزان و منازل و مسیرهای آن مطلع شوند.

این برنامه کاربردی و فوق العاده برای پدرمادر هایی است که بچه مدرسه ای دارند و با استفاده از #تیکو از موقعیت سرویس مدرسه فرزندان خود با خبر شوید.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن