خبرهای فناوری

تریلر جدید از بازی Call of Duty[ad_1]

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: استودیوی بازی‌سازی «اسلج‌همر گیمز»، سازنده‌ی شماره‌ی امسال مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» یا همان Call of Duty، تریلر جدیدی از بازی‌شان منتشر کرده است. تریلر جدید Call of Duty: WWII بخش چند نفره‌‌ی این بازی را نشان می‌دهد؛ بخشی که بازی‌کننده‌ها می‌توانند ده روز دیگر آن را امتحان کنند.

 تریلر بخش چند نفره Call of Duty: WWII را از دست ندهید

سازندگان «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: WWII) گفته‌اند که بتا بخش چند نفره‌ی این بازی از روز ۲۵ آگوست تا ۲۸ آگوست در دسترس بازی‌کننده‌های پلتفرم پلی‌استیشن۴ قرار خواهد داشت. نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بتا هم از روز ۱ سپتامبر تا ۴ سپتامبر قابل بازی خواهد بود.

 

 تریلر بخش چند نفره Call of Duty: WWII را از دست ندهید

قرار است چند بخش متفاوت در این بتا برای بازی‌کننده‌ها در دسترس باشد. در Call of Duty: WWII به جای ساخت یک شخصیت، برای خودتان یک جوخه پنج نفره درست می‌کنید. این بخش در بتا کمی معرفی خواهد شد. یکی از مراحل حالت War Mode بازی هم که کم و بیش شبیه به Overwatch طراحی شده، در بتا حضور خواهد داشت. حداقل سه نقشه هم در بازی بتا وجود خواهد داشت.

با این حال، نباید انتظار تراز گرفتن، شخصی‌سازی شخصیت‌ها، آیتم‌ها و تجهیزات بیشتر یا خیلی از بخش‌های دیگری که در نسخه‌ی نهایی هست را در بتا داشته باشیم.

حتما تریلر بخش بتا Call of Duty: WWII را که در ادامه قرار داده‌ایم ببینید.

 

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

 تریلر بخش چند نفره Call of Duty: WWII را از دست ندهید

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن