آموزش نرم افزار

چگونه Personal Hotspot را در آیفون فعال کنیم؟مطمئناً همگی شما با ویژگی Hotspot در آیفون آشنا هستید، این ویژگی اشتراک اینترنت سیم کارت را از طریق آیفون  به تمامی دیوایس‌ها امکان‌پذیر میسازد. با عرضه iOS 9 تغییراتی در نحوه فعال سازی Hotspot در iOS ایجاد شد و این تنظیمات مخفی گشت. با ما در اپراتک همراه باشید تا چگونگی به اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت در iOS 9 را آموزش دهیم.

بهترین آموزش‌ها در کانال اپراتک تلگرامhttps://telegram.me/appratech 

چگونه Hotspot را در آیفون فعال کنم؟

قدم اول

برای فعال کردن Hotspot در دستگاه خود تنها نیاز است با دنبال کردن مسیر Settings/Cellular/Cellular Data Network در بخش Cellular Data مقابل گزینه APN نام اپراتور خود را وارد نمایید.

سپس در پایین همین قسمت در بخش PERSONAL HOTSPOT  مقابل گزینه APN نام اپراتور خود را وارد نمایید.

نکته : نام اپراتور وارد شده در هر دو APN دقیقا باید یکسان باشد . 

ایرانسل : mtnirancell

همراه اول : mcinet

رایتل : RighTel

قدوم دوم

پس از انجام مراحل بالا نیاز است یک بار از Settings خارج شده و آن را از مولتی تسکینگ ببندید، اکنون با ورود مجدد به Settings خواهید دید که گزینه Presonal Hotspot در منوی اولیه Settings افزوده شده است.

 

 

قدم سوم

حالا به ورود به تنظیمات Presonal Hotspot با ورود به بخش Wi-Fi Password رمزی را برای اینترنت دستگاه خود تعیین کنید.

 

قدم چهارم

پس از تعیین پسورد مورد نظرتان به منوی قبل بازگشته و گزینه Presonal Hotspot را فعال نمایید، با فعال کردن این گزینه پنجره ای نمایان می شود و از شما خواسته می شود روش اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت خود را انتخاب نمایید که شما میتوانید به دلخواه یکی از دو گزینه Turn on Wi-Fi and Bluetooth یا USB Only را انتخاب نمایید.

 منبع: اپراتک

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن