خبرهای فناوری

اندازه صفحه‌ نمایش گلکسی اس۹ مشخص شد[ad_1]

بنا بر گزارش نشریه‌ی The Bell، گوشی گلکسی اس ۹ به صفحه نمایشی هم‌اندازه با صفحه نمایش گلکسی اس ۸ مجهز خواهد بود.

به گزارش صبحانه، طبق گزارشی که نشریه‌ی The Bell به نقل از یک منبع آگاه منتشر کرده، شرکت سامسونگ مشخصات صفحه‌نمایش‌های مورد نیازش جهت پرچم‌دار آتی این شرکت یعنی گلکسی اس ۹ را در اختیار واحد تولید نمایشگر این شرکت، یعنی سامسونگ دیسپلی قرار داده است. همانند گوشی‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، گوشی‌های اس ۹ و اس ۹ پلاس نیز به ترتیب به صفحه‌نمایش‌های ۵.۷۷ و ۶.۲۲ اینچی مجهز خواهند شد.

در صفحه نمایش این دو پرچم‌دار آینده‌ی سامسونگ نیز از طراحی موسوم به infinite (به معنی بی‌پایان) استفاده خواهد شد. در این طراحی، حاشیه‌های چپ و راست صفحه نمایش شکلی خمیده خواهند داشت و در پایین صفحه نمایش نیز خبری از کلید فیزیکی هوم نخواهد بود. در این گزارش اشاره شده است که به دلیل کامل نبودن تکنولوژی قرارگیری حسگر اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش، این ویژگی در گلکسی اس ۸ وجود نداشت، اما غول کره‌ای احتمالا در تلاش است تا این ویژگی را در گلکسی اس ۹ عرضه کند.

پیش‌تر عنوان شده بود که پرچم‌دار آتی خانواده‌ی نوت سامسونگ، یعنی گلکسی نوت ۸ احتمالا به صفحه نمایش ۶.۳۲ اینچی مجهز خواهد بود. حال نشریه‌ی The Bell ادعا کرده است که صفحه نمایشی با همین اندازه در گلکسی نوت ۹ نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در این گزارش همچنین ذکر شده است که سامسونگ تصمیم دارد در طراحی پرچم‌دارهای سال آینده‌اش از ریسک کردن اجتناب کند و محافظه‌کاری بیشتری به خرج دهد.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن