خبرهای فناوری

شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان+تصاویر[ad_1]

این خودروهای جگوار قرار است به رقابت با آئودی Q3 و بی‌ام‌و X1 بپردازند.

آفتاب‌‌نیوز :

این روزها جگوار با ارائه تیزری از یک کراس‌اوور کوچک، خود را در صدر اخبار قرار داده است تا در اواسط ماه میلادی آینده “ئی- پیس” های خود را به نمایش درآورد.

انتشار تصاویر ویژه از برادران کوچکتر “اف- پیس” با لایه‌های استتاری که این روزها از محبوب‌های بازار خودرو محسوب می‌شوند، از اوایل زمستان گذشته در فضای مجازی آغاز شد. 

شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان+تصاویر

از آنجا که اف-پیس موفقیت فوق العاده‌ای را در صنعت خودروسازی جگوار از خود نشان داد، این بنگاه اقتصادی اعلام کرده که قصد دارد برنامه قدیمش را برای “ئی- پیس”هایش دنبال کند.

ئی- پیس قرار است به یک SUV کامپکت حد واسط با طراحی اسپورت و یک انعطاف‌پذیری یک خودروی همه روزه شهری تبدیل شود.

با وجود انتشار تیزر از ئی‌پیس‌ها جزئیات زیادی از این خودروها در دسترس نیست. اگرچه ما با تصاویری روبه رو هستیم که بیشتر از همیشه به اف- پیس‌ها شبیه هستند. این خودروهای جگوار قرار است به رقابت با آئودی Q3 و بی‌ام‌و X1 بپردازند.

به گزارش عصر ایران به نقل از “کاراسکوپ”، با وجود اینکه مباحث فنی در خودرو در حد یک راز باقی مانده است اما جگوار اعلام کرده که از فناوری انتقال نیروی چهارچرخ در این خودرو بهره می‌برد.

مدیران جگوار ئی- پیس‌های جدید را یک حدواسط خوب بین خودروهای اسپورت و کحاربردی می‌دانند. این خودرو در سطح پایه حدود ۳۸ هزار دلار دارد و انتظار می‌رود به دلیل گزینه‌ها، ظاهر و قابلیت‌هایش نقش سرنوشت‌سازی را در آینده جگوار بازی کند.

شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان+تصاویر

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن