خبرهای فناوری

گلکسی اس ۸ در بازار ایران چند؟ +جدول[ad_1]

در این مطلب قصد داریم آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ را در بازار ایران بررسی کنیم. گوشی پرچمدار Samsung حدود یک ماه و نیم پیش وارد بازار کشورمان شد و اکنون قیمت آن‌ها به ثبات نسبی رسیده است.

به گزارش صبحانه،گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۸ (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس ۸ پلاس از اواخر فرودین امسال به بازار ایران راه پیدا کرد و در ابتدا با قیمت بسیار بالایی به فروش می‌رسید. این دو گوشی پرچمدار در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت با قیمت بیشتر از ۳ میلیون تومانی فروخته می‌شد اما اکنون، زودتر از پیش‌بینی‌های انجام شده شاهد به ثبات رسیدن قیمت آن‌ها هستیم.
آیا زمان خرید پرچمدار سامسونگ فرا رسیده؟+جدول

در جدول زیر می‌توانید آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ را در بازار ایران
مشاهده کرده و آن را با کشورهای آمریکا، هند و امارات مقایسه کنید. به نظر
می‌رسد اگر قصد خرید این گوشی‌های فوق‌العاده را دارید، اکنون زمان مناسب
آن فرا رسیده و می‌توانید پرچمداران جدید سامسونگ را با قیمت واقعی‌ و
منطقی‌تری خریداری کنید./گجت نیوز

مقایسه قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ در ایران با کشورهای دیگر
گوشی قیمت در ایران با ضمانت همراه سرویس خاورمیانه قیمت در ایران با ضمانت مایکروتل قیمت در آمریکا قیمت در امارات قیمت در هند
گلکسی اس ۸ ۲ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان ۲ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان ۷۲۵ دلار (۲ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان بدون مالیات) ۲ هزار و ۷۹۹ درهم (۲ میلیون و ۸۹۴ هزار تومان) ۵۷ هزار و ۹۰۰ روپیه (۳ میلیون و ۳۵۸ هزار تومان)
گلکسی اس ۸ پلاس ۲ میلیون و ۸۲۵ هزار تومان ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان ۸۲۵ دلار (۳ میلیون و ۸۵ هزار و ۵۰۰ دلار بدون مالیات) ۳ هزار و ۹۹ درهم (۳ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان) ۶۴ هزار و ۹۰۰ روپیه (۳ میلیون و ۷۶۴ هزار تومان)

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن