خبرهای فناوری

آیفون ۹ سامسونگ را پولدارتر می‌کند[ad_1]

دو شرکت اپل و سامسونگ قرار دادی با هم امضا کرده‌اند که به واسطه آن سامسونگ ۱۸۰ میلیون پنل OLED برای گوشی بعدی اپل که در سال ۲۰۱۸ راهی بازار می‌شود، می‌سازد. این قرارداد دو برابر بیشتر از صفحه‌های نمایش تولید شده برای آیفون ۸ است.

به گزارش صبحانه،هنوز چند ماهی تا معرفی آیفون ۸ باقی مانده است. محصولی که گفته می‌شود از صفحه نمایش OLED بهره می‌برد و سامسونگ هم این صفحه‌های نمایش را ساخته است. براساس اطلاعات قرار گرفته روی سایت The Bell دو شرکت اپل و سامسونگ قرار دادی با هم امضا کرده‌اند که به واسطه آن سامسونگ ۱۸۰ میلیون پنل OLED برای گوشی بعدی اپل که در سال ۲۰۱۸ راهی بازار می‌شود، می‌سازد. این قرارداد دو برابر بیشتر از صفحه‌های نمایش تولید شده برای آیفون ۸ است.

به نظر می‌رسد که آیفون ۹ در دو مدل راهی بازار می‌شود که هر دوی آن‌ها از صفحه‌های نمایش OLED‌ بهره می‌برند. انتظار می‌رود که یک مدل صفحه نمایش ۵٫۲۸ اینچی و مدل بعدی هم در اندازه ۶٫۴۶ اینچی راهی بازار شود. افزایش تولید صفحه‌های نمایش OLED احتمال توقف تولید صفحه‌های نمایش LCD را افزایش می‌دهد. اتفاقی که شاید روی فروش محصولات اپل تاثیرگذار باشد.

گفته شده قرار داد همکاری اپل و سامسونگ دو ساله امضا شده است./دیجی کالا

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن