اسنپ ۹۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خارجی جذب کرد/ تپسی ۱۵ هزار راننده دارد

[ad_1]

 

کد مطلب: ۴۶۳۶۷۳

معاون وزیر ارتباطات خبر داد

اسنپ ۹۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خارجی جذب کرد/ تپسی ۱۵ هزار راننده دارد

بخش دانش و فناوری الف،۲۹ فروردین ۹۶

معاون استان‌های وزیر ارتباطات گفت: در اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ ۹۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خارجی از آلمان و آفریقای جنوبی جذب شده و اپلیکیشن تپسی نیز ۹۵ نیروی دانشگاهی و ۱۵ هزار راننده دارد.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴

به گزارش خبرگزاری فارس، مرتضی براری در همایش مدیران وزارت ارتباطات با اشاره به اقدامات دولت یازدهم برای توسعه ICT در کشور گفت: تاکنون حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان در این بخش سرمایه‌گذاری شده است و تنها یک اپراتور تلفن همراه ۹۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.

معاون استان‌های وزیر ارتباطات گفت: در این دولت ۲۵ هزار روستا به اینترنت پر سرعت مجهز شدند و تا پایان دولت نیز ۱۱ هزار روستای باقیمانده به این امکان تجهیز می‌شوند.

وی اظهارداشت: اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ ۹۰ میلیارد تومان سرمایه از کشورهای آلمان و آفریقای جنوبی جذب کرده است. همچنین اپلیکیشن درخواست خودروی تپسی طی ۹ ماه از ۳ نفر کارمند به ۹۵ نفر نیروی دانشگاهی و ۱۵ هزار راننده رسیده است.

براری گفت: ایران رتبه ۵ گردشگری طبیعی در جهان را دارد و با استفاده از ICT می‌توان رتبه ۹۷ ایران در اقتصاد گردشگری را به سرعت ارتقاء داد.

 

کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ اسنپ+ تپسی

 

Iran, Islamic Republic of

۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۴:۵۴:۴۱

ايران رتبه٥ گردشگري طبيعي را دارد؟ شرط ميبندي؟ (۴۲۶۶۳۷۰) (alef-3)

 

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *