خبرهای فناوری

اچ تی سی: خبری از ساعت هوشمند نیست[ad_1]

هفته گذشته تصاویری از یک ساعت هوشمند با برند HTC و آندرآرمور منتشر شد که نشان می داد این کمپانی تایوانی در حال کار بر روی ساخت ساعتی برای حضور در این بخش از بازار است. اما در حالی که تکذیب کردن به روال عادی این روزها تبدیل شده، HTC نیز ساخت یک ساعت اندرویدی را تکذیب کرد.

به گزارش صبحانه، بر اساس اطلاعاتی که وب سایت Verge به نقل از android police منتشر کرده، اچ تی سی در بیانیه ای رسمی اعلام کرد این شرکت هیچ گونه برنامه ای برای ساخت یک ساعت هوشمند اندرویدی ندارد. این در حالیست که از سال ۲۰۱۴ شایعاتی درباره معرفی شدن اسمارت واچ های اچ تی سی به بازار مطرح شده بود و حتی تصاویری از نمونه های اولیه آنها نیز در رسانه ها منتشر شده بود. همچنین android police به نقل از منابع مطلع خبر داده تصویری که در ابتدای هفته از ساعت مشترک HTC و آندرآرمور منتشر شده بود نیز مربوط به یک نمونه اولیه قدیمی است که هرگز به مراحل بالاتر تولید نرسید و در حال حاضر نیز تصمیمی برای تولید آن وجود ندارد.
 اچ تی سی: خبری از ساعت هوشمند نیست
اما در کنار این موارد باید به رابطه دوستانه HTC و گوگل نیز اشاره کرد. همان طور که در سال ۲۰۱۶ همکاری مشترک این دو شرکت منجر به تولید تلفن هوشمند بسیار موفق پیکسل شدند ممکن است ساعت هوشمند گوگل که شایعاتی مبنی بر معرفی آن در اوایل ساعت ۲۰۱۷ منتشر شده نیز در همکاری مشابهی ساخته شود.

منبع : مجله سخت افزار

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن