دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار محاسبات برق (برای اندروید)مهندسی برق متشکل از انواع المان های متنوع می باشد که در انجام یک محاسبه دخیل می باشند. بعنوان یک مهندس برق ممکن است در انجام یک پروژه و یا یک تحقیق، نیاز باشد تا تبدیل، تغییر و اطلاعات مختلفی را از علوم متفاوت محاسبه کرده که این فراوانی جریان های دخیل در انجام یک عملیات می تواند علاوه بر بالا بودن شانس اختلال در انجام محاسبات، زمان گیر نیز باشد.

در صورتی که می خواهید به بانک جامعی از اطلاعات علوم الکتریکی دسته یافته و ابزارهای مورد نیاز مهندسی را در دسترس خود داشته باشید نرم افزار Electrical calculations PRO را از دست ندهید. این اپلیکیشن مهندسی یک نرم افزار تخصصی حاوی مجموعه ابزارهای متعدد برای محاسبه و تخمین مقادیر علوم الکتریسته می باشد که به شما امکان انجام انواع تبدیلات فیزیکی و دسترسی به بانک اطلاعات محاسبات برقی را می دهد و از زبان فارسی و چندین زبان زنده دیگر نیز پشتیبانی می کند.

اپلیکیشن Electrical calculations در منوی اصلی خود به شما امکان بررسی و محاسبه میزان ولتاژ، افت ولتاژ، شدت جریان، مقاومت، اسب بخار و توان (توان ظاهری و توان راکتیو) را می دهد. این نرم افزار علاوه بر امکان حساب کردن میزان المان های موجود، به شما امکان بررسی تبدیل میان این واحد ها و بررسی نوع آن ها را نیز می دهد.

شما می توانید تبدیلات متفاوتی مانند تبدیل سانت به اینج و برعکس آن، تبدیل اتصالت ستاره، مثلث و… را انجام دهید جالب است بدانید که بررسی اندازه کابل و انواع پورت های HDMI، DVI، SATA و… نیز از قابلیت های پرکاربرد این نرم افزار می باشد.

 

نرم افزار محاسبات برق (برای اندروید) - Electrical Electronic Calc PRO v1.6 Android


مهم ترین ویژگی های نرم افزار Electrical Electronic Calc :
– محیط کاری جذاب و دوست داشتنی
– قابلیت انجام محاسبات ریاضی الکترونیک 
– انجام کلیه محاسبات پیچیده مقاومت و خازن ها
– دارای ابزار تبدیلات حرارتی
– امکان محاسبات طول موج

مهم ترین تغییرات نسخه ۱.۶ :
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


نرم افزار محاسبات برق (برای اندروید) – Electrical Electronic Calc PRO v1.6 Android را دانلود کنید:

  دانلود نرم افزار (حجم ۹.۸ مگابایت)

 تاریخ انتشار: ۹۵/۱۱/۵

 سیستم عامل مورد نیاز: اندروید ۴.۱ و بالاتر

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن