خبرهای فناوری

آیفون ۵ اس خود را به آیفون ۷ تبدیل کنید! +عکس[ad_1]

شاید تصور کنید عکسی که در بالا نشان داده شده است، گوشی آیفون ۷ است، اما اشتباه می‌کنید. رنگ مشکی مات آن درست به رنگ آیفون ۷ شباهت دارد و همچنین حاشیه‌های گوشی مثل آیفون، خمیده است و بسیاری از دیگر ظرافت‌های ظاهر آیفون ۷ نیز در این گوشی مشاهده می‌شود اما این یک آیفون ۵ اس است که در قابی شبیه به آیفون ۷ عرضه شده است.

به گزارش صبحانه، یک شرکت چینی سازنده قطعات گوشی‌های هوشمند به تازگی توانسته است پکیج‌هایی را ارائه کند که از طریق آن می‌توان ظاهر گوشی آیفون ۵ اس قدیمی را شبیه به گوشی “آیفون ۷ مینی” تبدیل کرد. این کیت طرز کار پیچیده‌ای ندارد و افراد معمولی با کمی همت و صبوری و همچنین پرداخت مبلغ ۵۰ دلار برای پکیج و ابزارها مرتبط می‌توانند این کار را به راحتی در خانه و طی چند ساعت انجام دهند.

آیفون 5 اس خود را به آیفون 7 تبدیل کنید! +عکس

یکی از کاربران Reddit این پکیج را داخل سایت AliExpress پیدا کرد و تصمیم گرفت آن را بخرد و امتحان کند. این محصول توسط فروشندگان متعددی در این وب سایت عرضه شده و به کاربران این امکان را می‌دهد که گوشی‌های قدیمی آیفون ۵ اس خود را  شبیه طراحی مدرن آیفون‌های جدید مثل آیفون ۷ کنند که طبق گفته خریداران نتیجه‌ای فوق العاده داشته است.

آیفون 5 اس خود را به آیفون 7 تبدیل کنید! +عکس

آیفون 5 اس خود را به آیفون 7 تبدیل کنید! +عکس

آیفون ۵ اس در زمان خود،  طراحی منحصر به فردی داشت، اما به هر حال گذشت زمان تاثیر خود را روی آن گذاشته است. در سال های اخیر طراحی گرد آیفون ۶ و ۶ اس و ۷ محبوبیت بیشتری پیدا کرد تا آنجا که خود شرکت اپل سبک ساخت آیفون را مطابق آن تغییر داد.

کاربر Reddit بعد از سفارش این محصول و دریافت آن توانست در طی ۳ ساعت و با استفاده از راهنمای iFixit و تمام ابزار‌های ذکر شده در این راهنما، ظاهر گوشی خود را به روز و شبیه به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس کند. وی عنوان کرد که تنها مشکل این تغییر این است که بعد از تکمیل پروژه، دریافت سیگنال‌های اپراتور گوشی ، ۱۵ تا ۲۰ درصد کاهش پیدا کرده است اما در کل نتیجه برای وی کاملا رضایت بخش بوده است.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن