خبرهای فناوری

قیمت احتمالی نینتندو سویچ لو رفت[ad_1]

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: براساس اطلاعات منتشر شده در روزنامه اقتصادی Nikkei کشور ژاپن، کنسول نینتندو سویچ با قیمتی نزدیک به ۲۵ هزار ین راهی بازار می‌شود. بد نیست بدانید که این قیمت پایین‌تر از قیمت در نظر گرفته شده برای مدل Basic کنسول Wii U است. مدل Basic کنسول Wii U با قیمت ۲۶۲۵۰ ین به‌فروش می‌رفت. حتی این کنسول قیمت بسیار ارزان‌تری نسبت به پلی‌استیشن ۴ دارد که با قیمت ۴۴۹۸۰ ین به فروش می‌رسد.

به نظر می‌رسد که این خبر به واقعیت نزدیک باشد، چرا که سایت Nikkei منابع بسیار نزدیکی به شرکت نینتندو دارد و همیشه اطلاعات درستی از این شرکت منتشر می‌کند. از طرف دیگر نینتندو هم برای اینکه بتواند گیمرها را به سمت کنسول جدیدش جلب کند باید قیمت ارزانی برای آن در نظر بگیرد. البته با توجه به ساختار و مدل سخت افزاری سویچ، انتظار هم نمی‌رود که قیمت زیادی داشته باشد.

مبلغ ۲۵۰۰۰ ین که برای سویچ در نظر گرفته شده، معادل ۲۱۳ دلار می‌شود. پس بعید نیست که نینتندو این کنسول را با قیمت زیر ۲۵۰ دلار در کشورهای آمریکایی و اروپایی راهی بازار کند. البته این قیمت در کشورهای مختلف نسبت به میزان مالیات متفاوت خواهد بود.

شرکت نینتندو هفته‌ی آینده مراسم ویژه‌ای برای رونمایی از کنسول سویچ برگزار می‌کند و قطعا در آن مراسم اطلاعات بیشتری از سویچ به دست می‌آوریم.

اگر این کنسول با چنین قیمتی راهی بازار شود، می‌توانیم امیدوار باشیم که بتوانیم آن را در ایران با قیمت زیر یک میلیون تومان خریداری کنیم. آیا شما حاضر هستید کنسول جدید نینتندو را بخرید؟

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن