آموزش نرم افزار

سایت های معتبر کسب درآمد اینترنتیدر این لیست سایت هایی که بنده با آنها کار کرده ام و واریزی درست داشته اند و کلاهبرداری نبوده اند را نوشته ام تا شما هم از این سایت ها استفاده کنید، توجه داشته باشید که متاسفانه تعداد زیادی از سایت های ایرانی کسب درامد از طریق بنر یا سایت های تبلیغات کلیکی یا پاپ اپ کلاهبردار هستند، من در مورد همه سایت ها اطلاع ندارم اما آنهایی که با آنها کار کرده  و تست شده هستند را در اینجا نوشته ام.

 

آپلود بوی

شما با قرار دادن فایل هایی برای دانلود مثل پی دی اف یا اهنگ یا فیلم میتوانید کسب درآمد کنید، فقط باید فایل های خود را در اینجا آپلود کنید، نکته مهم این است که حساب رایگان آپلود بوی طوری است که باید فایل های شما هر چند روز یک بار دانلود شوند وگرنه پاک میشوند، بنابراین اگر سایت یا وبلاگ پر مخاطبی دارید از آپلود بوی استفاده کنید. خود من تا به حال حدودا ۱۲۰ هزار تومان از آپلود بوی دریافتی داشته ام و همیشه به موقع و بدون هیچ بهانه ای پول را واریز کرده است.

 

تبلیغات پاپ آپ سایت پاپ مستر

اگر صاحب سایت یا وبلاگی هستید و بازدیدکننده هم دارید! میتوانید کد پاپ اپ این سایت را در وبلاگ یا سایت خود قرار بدهید، این یکی از بهترین سایت های تبلیغات پاپ اپ هست که همیشه به موقع پول را واریز میکند و تبلیغات آن بد و غیر اخلاقی نیست و کاملا معتبر هست. من حدودا ۱۳۰ هزار تومان از این سایت دریافت کرده ام.

 

سایت گوپاس

این سایت برای فروش مستقیم فایل های شماست، یعنی فایل های پی دی اف مثل کتاب ها یا نمونه سوال های امتحانی یا ترجمه متون و هرچیزی که متعلق به شماست می تواند در این سایت به فروش برسد، تنها عیب این سایت بالا بودن پورسانت خودشان است. اما همیشه پول را واریز میکنند و من حدودا ۳۰۰ هزار تومان تا به حال از این سایت درآمد داشته ام. این سایت کاملا قانونی و ثبت شده هستش.

 

سایت P30Rank

این سایت علاوه بر بهبود امتیاز و رتبه سایت یا وبلاگ شما، قابلیت کسب درآمد هم دارد، اگر تبلیغات آنرا در سایت خود قرار بدهید می توانید درآمد داشته باشید. البته از نظر کسب درآمد چندان قوی نیست و تمرکز این سایت بر روی بالا بردن رتبه سایت شماست.

 

سایت میترا رنک

این سایت هم علاوه بر بهبود رتبه سایت، بخش کسب درآمد هم دارد، به این طریق که شما با بازدید از سایت دیگران، لایک کردن پیج فیسبوک یا گوگل پلاس دیگران میتوانید درآمد داشته باشید، خودم فقط یک مدت محدود از آن استفاده کردم و ۱۰هزار تومان از آن گرفتم. همچنین میتوانید به عنوان نویسنده در این سایت فعالیت کنید و درآمد داشته باشید، یا از پاپ اپ های این سایت استفاده کنید. در کل امکانات خوبی در این سایت فراهم شده است اما برخی از آنها برای شما ممکن است وقت گیر باشد.

 

منبع: سایت تعمیرات همراه    http://tamirathamrah.com

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن