اموزش افتتاح و وريفاي كردن حساب پيپال

در اين قسمت قصد داريم مراحل وريفاي كردن يك حساب پيپال را به شما توضيح دهيم. نحوه وريفاي كردن توسط حساب بانكي لهستان مي باشد و بعد از اضافه كردن حساب بانكي از لهستان، مي توانيد ويزا كارت خود را به پيپالتان اضافه(ادد) كنيد.

توجه كنيد كه شما مي توانيد از اينجا يك ويزا كارت مجازي به همراه يك حساب بانكي از لهستان سفارش بدهيد.

در اين آموزش از آي پي لهستان جهت افتتاح حساب پيپال و وريفاي كردن آن استفاده كرده ايم زيرا حساب بانكي و ويزا كارتي كه به شما مي دهيم از لهستان مي باشد و بايد حساب پيپال شما با مشخصات و اطلاعات لهستاني باز شود. براي دوستاني كه ويزا كارت و حساب بانكي خريداري كنند وب سايتي معرفي خواهيم كرد كه به صورت رندوم اين اطلاعات را ساخته و ارائه دهد (توجه كنيد كه وب سايت تجارت آسان هيچ مسئوليتي در زمينه صحت اطلاعات نمايش داده شده در اين وب سايت ندارد اما تا حالا ۱۰۰% پيپال هايي كه ساخته ام با استفاده از اطلاعات اين وب سايت بوده و هيچكدام به مشكلي بر نخورده اند)

  1.  آدرس دقيق به همراه كد پستي منطبق با آدرس
  2.  شماره تلفن منطبق با آدرس 
  3.  PESEL
  4.  شغل
  5.  محل كار 

 علاوه بر اين به دوستان آدرس وب سايتي داده خواهد شد كه بتوانند VPS جهت برقراري ارتباط با حساب پيپالشون از لهستان بگيرند و نگران آي پي ايراني نباشند.

افتتاح و وريفاي حساب پيپال دقيقا مثل ساختن يك ايميل هست (به همين راحتي) و متاسفانه خيلي از وب سايت ها براي افتتاح حساب پيپال و وريفاي اون مبالغ بالايي از مشتري ها مي گيرند. من خودم براي اولين بار كه حساب پيپال و ماني بوكرز افتتاح كردم، شخصا خودم اونها رو وريفاي كردم و اصلا كار پيچيده اي نيست. حيف است آدم دائم متوسل به شركت ها و وب سايت هاي مختلف باشد تا آنها يك چنين كار راحتي را با دريافت مبالغ بالا براي شما انجام دهند. اما اگر تصور مي كنيد كه امكان افتتاح حساب پيپال و وريفاي كردن آن را نداريد مي توانيم باهم در يك ساعت مشخص توسط نرم افزار team viewer به كامپيوتر شما متصل شوم و اين كار را انجام دهم تا هم حسابتان وريفاي شود و هم اينكه خودتان شخصا تمام مراحل ساختن و وريفاي حساب پيپال را مشاهده كنيد تا در آينده بتوانيد خودتان شخصا حساب هاي الكترونيك را افتتاح و وريفاي نماييد. هزينه اتصال به كامپيوتر شما + افتتاح پيپال + وريفاي كردن پيپال توسط حساب بانكي + اضافه كردن ويزا كارت به پيپال كلا ۳۰۰۰۰ تومان مي باشد. هرچند كه باز هم توصيه مي كنم شخصا اين كار ها را انجام دهيد و هر كجا اشكالي داشتيد بپرسيد تا قدم به قدم راهنمايي كنم.

در ادامه خودتون خواهيد ديد كه افتتاح و وريفاي كردن حساب پيپال حتي از ساختن ايميل هم راحت تر هست.

در اين آموزش از آي پي لهستان استفاده شده است و بنابراين به محض ورود به سايت پيپال زبان وب سايت لهستاني(polish) خواهد بود و اون رو بايد به انگليسي تغيير دهيد.

 

در صفحه اول پيپال در پايين سمت راست تصوير پرچم لهستان هست كه براي تغيير زبان اون رو روي پرچم انگليس تنظيم كنيد.

 حالا زبان پيپال انگليسي شد.

براي افتتاح حساب بايد اطلاعات شخصي كه گذرنامه به نام اون داريد رو وارد كنيد(البته پيپال ممكنه در ابتدا از شما تصوير گذرنامه رو نخواد ولي در آينده اگر حسابتون ليميت بشه يا فعاليت مشكوكي داشته باشه ازتون تصوير گذرنامه رو درخواست ميكند. بنابراين از ابتدا با اطلاعات گذرنامه خودتون پيپال رو باز كنيد تا در آينده دستتون بسته نباشه.

حالا بر روي گزينه sign up كه در بالا سمت راست صفحه هست كليك كنيد كه به صفحه اول واريد ميشيد.

در اونجا اسم كشورتون رو اگر لهستان نيست به لهستان(poland) تغيير بديد.

حالا زبان پيپال شما به صورت لهستاني دوباره تغيير ميكنه كه ميتونيد اون رو از قسمت تعيين زبان دوباره انگليسي كنيد (مطابق شكل)

 

 

خب حالا بايد نوع حسابتون رو تعيين كنيد كه ما توصيه مي كنيم حساب personal باز كنيد. اگر حساب business باز كنيد در آينده به مشكل تاييد هويت شركت برخورد خواهيد كرد.

بعد از انتخاب نوع حساب وارد يك صفحه ميشيد كه فيلد هاي مختلفي دارد. هر فيلد را در اينجا توضيح مي دهم:

در تصوير بالا بايد ايميلي كه به عنوان آدرس حسابتون در آينده از اون استفاده ميكنيد را وارد نماييد.

سپس پسورد و تاييد پسورد را نيز در تصوير زير وارد نماييد:

در فيلد بعدي بايد نام كسي كه پاسپورت به نام وي هست را وارد نماييد:

 

در فيلد بعدي مشخصات آدرس، كد پستي و شماره تلفن شخصي از لهستان را استفاده نماييد. اين اطلاعات را مي توانيد از اينترنت پيدا كنيد يا همان طور كه در بالا گفتم از وب سايتي كه بعدا لينكش رو به مشتري هامون ميديم اطلاعات رو تهيه كنيد.

 

در نهايت بايد گزينه زير را تيك بزنيد و Agree را كليك كنيد:

 

حالا وارد يك صفحه مي شيد كه كد امنيتي را از شما مي خواهد. آن را وارد نماييد:

 

حالا پيپال شما ساخته شده و ميتونيد واردش بشيد.

ايميلتون رو چك كنيد. از بين چندين ايميل ارسال شده توسط پيپال يك ايميل هست كه از شما ميخواهد بر روي لينك ارسالي كليك كرده و ايميل خود را وريفاي نماييد. اين كار را انجام دهيد.

 اكنون شما صاحب يك حساب پيپال شديد. قويا توصيه مي كنم مدتي در اين حساب گشت و گذار كنيد و تمام قسمت هاي آن را زير و رو كنيد و حسابي با قسمت هاي مختلفش آشنا بشيد اما پولي به حسابتون وارد نكنيد.

حالا كه حسابي با قسمت هاي مختلف حساب پيپالتون آشنا شديد بريم سروقت وريفاي كردن پيپالتون با استفاده از حساب بانكي كه از ما تهيه كرديد.

 

به قسمت Add or Remove bank account بريد و مشخصاتي را كه از ما گرفتيد در فيلد هاي مربوطه كه در عكس زير ميبينيد وارد كنيد.

به عنوان مثال:

Bank Name: BANK ZACHODNI WBK SA

IBAN: PL56109000754216361070545911

 

با زدن دكمه continue حساب لينك مي شود و شركت پيپال دو مبلغ خيلي اندك را به حساب بانكي شما واريز مي كند كه ۵ تا ۷ روز طول مي كشد تا اين مبالغ به حسابتون واريز شوند. پس از اين مدت اين دو مبلغ را به شما اعلام خواهيم كرد و شما اين دو مبلغ را در قسمت مربوطه وارد مي كنيد و اين گونه حساب شما وريفاي مي شود.

 

حالا كه حساب پيپالتان وريفاي شده مي توانيد ويزا كارتتان را به حسابتان متصل كنيد. براي اين كارا ابتدا بايد ويزا كارتتان را فعال كنيد. براي فعال كردن ويزا كارت بايد مبلغي معادل ۵ يورو از يك شركت يا شخصي خريداري كنيد و بگوييد كه به حساب پيپال شما واريز كنند. پس از اينكه مبلغ فوق به حساب پيپال شما واريز شد آن را به حساب بانكي تان برگشت (withdraw) بزنيد تا حساب بانكي و ويزا كارت شما داراي موجودي شود. اكنون ويزا كارت شما فعال شده است. در قدم بعدي به قسمت Add a card در حساب پيپال خود رفته و در آنجا از شما مشخصات ويزا كارت را ميخواهد. اين مشخصات شامل:

شماره ويزا كارت، تازيخ انقضا و CVV2 هست كه همه اين ها را ما به شما مي دهيم. سپس ۵ تا ۷ روز بعد دو مبلغ از ويزا كارت شما كسر خواهد شد كه ما بعد از مدتي اين دو مبلغ كسر شده را بررسي و به شما اعلام خواهيم كرد. شما با وارد كردن اين دو مبلغ در محل مناسب مي توانيد ويزا كارتتان را در حساب پيپالتان ادد كنيد.

حالا مي توانيد از حساب پيپال خود پول هايتان را به حساب ويزا كارتتان واريز نماييد و در وب سايت هاي مختلف كه ويزا كارت قبول مي كنند از ويزا كارتتان استفاده نماييد.

توجه: نحوه افتتاح و وريفاي كردن حساب ماني بوكرز هم دقيقا به همين صورت است و شما مي توانيد با استفاده از ويزا كارت خود، و دقيقا مراحلي كه در بالا براي پيپال توضيح دادم يك حساب ماني بوكرز بسازيد و آن را به راحتي و بدون پرداخت هزينه اي خودتان وريفاي نماييد.

در هر مرحله اي اگر سوالي داشتيد لطفا همين جا در قسمت ثبت نظرات بپرسيد تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *