آموزش نرم افزار

آموزش حذف اکانت توییتر و فیسبوکآموزش ساده حذف دائمی اکانت از فیس بوک و توییتر :

الف) حذف دائمی در فیس بوک :
۱- ابتدا Log in کرده و وارد صفحه تان در فیس بوک شوید .
۲- به گزینه Account و سپس Settings بروید .
۳- در آنجا روی لینک Deactivate Account (غیر فعال کردن حساب) کلیک کنید. این باعث می شود که صفحه فیس بوک شخصی شما غیر فعال شود ولی هنوز حذف نشده است .
۴- در صفحه بعدی گزینه why are you deactivating (دلیل ترک همیشگی) می آید که باید یکی از دلایلش را انتخاب کرده و تیک بزنید به جز other چون مجبور می شوید که دلیل تان را در زیرش توضیح دهید .
در پایین همان صفحه حتماً گزینه opt out of receiving future email from Facebook را انتخاب (تیک) کنبد تا دیگر از طرف سایت فیس بوک هیچ ایمیلی برای دعوت مجددتان به فیسبوک دریافت نکنید (opt out : عدم تمایل) . اگر opt out نکنید صدها ایمیل در آینده از سوی فیسبوک برای دعوت مجددتان به فیسبوک دریافت خواهید کرد.
۵- گزینه deactivate my account جهت تأیید را کلیک کنید . در صفحه ای که می آید فیسبوک از شما میخواهد تا پسوردتان را بنویسید و یک کد امنیتی (security check) دو کلمه ای در باکس پایینی آن تایپ کنید . اگر خواندنش سخت بود روی okay کلیک کنید تا بالاخره یک کد امنیتی دیگری ارائه دهد و نهایتاً okay را کلیک کنید .
۶- بعد از این مراحل شما باید حداقل تا دو هفته اصلاً به هیچ وجه وارد صفحه شخصی تان در فیسبوک نشوید یعنی Log in نکنید و مطلب و عکسی اضافه یا کم نکنید تا این صفحه کاملاً تا دو هفته راکد و غیرفعال بماند و بعد از این دو هفته اکانت شما برای همیشه حذف خواهد شد و مراجعان اینترنتی امکان دسترسی و تماشای صفحه تان را دیگر نخواهند داشت. 

ب) حذف دائمی در توییتر :
۱- وارد اکانت تان در توییتر شوید و Log in کنید .
۲- به قسمت Settings و به گزینه Account بروید .
۳- به صفحه verification یعنی تأیید کردن رفته و در پایین صفحه ای که می آید روی لینک delete my account (حذف اکانت) کلیک کنید .
۴- سپس گزینه Okay, fine, delete my account را انتخاب کنید.
۵- کار تمام است . توییتر بلافاصله اکانت کاربری شما را با محتویات و عکسهایش برای همیشه حذف می کند . البته توییتر تا حداکثر ۳۰ روز اطلاعات را در دیتابیس داخلی خودش (نه روی اینترنت) نگه میدارد و بعد از مهلت مقرر برای همیشه جذف می کند .

منبع : http://suicidemachine.org

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن